Par uzņēmumu

Klientu apkalpošana ir neatņemama mūsu uzņēmējdarbības sastāvdaļa - uz tālruņa zvaniem tiek atbildēts vienas stundas laikā, bet uz e-pastiem - dažu stundu laikā.

Mēs sniedzam pakalpojumus 365 dienas gadā un saviem klientiem esam pieejami 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā. Mēs esam gatavi Jums palīdzēt, kad esam Jums vajadzīgi.
Kopš 2012. gada ADVSR juridiskā biroja komanda, kas atrodas Rīgā, Latvijā, apkalpo un profesionāli pārstāv mūsu Latvijas un ārvalstu klientus.

Ar ko advsr atšķiras no citiem?

Kā profesionāls juridiskais birojs mēs piedāvājam radošus un individuāli pielāgotus risinājumus Jūsu problēmām.
Gan reģistrējot komercsabiedrības, gan pārstāvot klientus tiesā, mēs rīkojamies, piemērojot gan standartizētas, gan kreatīvas metodes un risinājumus. Mums ir bagātīgas zināšanas, kas uzkrātas ilggadējā juridiskajā praksē.

Koncentrējot mūsu praktiskās iemaņas uz konkrētām tiesību jomām, mēs varam ātri un rentabli rast risinājumus Jūsu juridiskajiem jautājumiem.

Prakses jomas

Balstoties uz mūsu pieredzi, prasmēm un tradīcijām, mēs saviem klientiem garantējam plašu juridisko pakalpojumu klāstu, tostarp pilnu juridisko un grāmatvedības pakalpojumu kompleksu uzņēmējdarbības veikšanai, risinot konkrētus atbilstoša rakstura jautājumus

Vairāku gadu pieredze dažādās jomās

Mēs lepojamies ar to, ka ADVSR sniedz augstākās klases juridiskos pakalpojumus par labāko iespējamo cenu! Mēs esam ieinteresēti sniegt augstas kvalitātes pakalpojumus iespējami īsākā laikā, jo ikvienam klientam un uzņēmējam laika plānošana ir veiksmīga biznesa atslēga.

Pieteikums konsultācijai

Ja Jums ir nepieciešama mūsu konsultācija, lūdzu, aizpildiet zemāk esošo veidlapu, lai mūsu speciālisti varētu ar Jums sazināties
Отправить

Kontakti

SIA ADVSR
Lielirbes iela 17A-17, Rīga, Latvija
reģ. Nr. 50203182771
Mēs esam Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kameras biedri
Privātuma politika
ADVSR 2023
Darba laiks
P-Pk: 8:00 — 20:00
S: 10:00 — 15:00